Dziecięce fantazje

104-1531.JPG
Imię dziecka:
Julia
Wiek:
8
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

guz mózgu.

5 lat temu u Julii wykryto guza mózgu o najwyższym IV stopniu złośliwości. Po usunięciu nowotworu, naświetlaniach i chemioterapii dziewczynka wyzdrowiała. Jednak na początku 2013 r. w jej małej główce pojawił się kolejny rak, tym razem niezwykle złośliwy i duży, bo 4 cm glejak. Przeszła dwie operacje, po których w ciągu 2 tygodni guz odrastał do pierwotnych rozmiarów. Obecnie Julcia poddawana jest chemio i radioterapii, której skutkiem ubocznym może być martwica mózgu. 

Pies York miniaturka FANTAZJA SPEŁNIONA

Kiedyś Julcia miała psa, jednak ze względu na chorobę i częste wyjazdy, jej pupil musiał zamieszkać z dziadkami dziewczynki. Julia cały czas marzy o małym przyjacielu, który pocieszyłby ją w trudnych chwilach walki z chorobą. Najbardziej chciałaby mieć yorka miniaturkę, którego mogłaby wszędzie ze sobą zabrać.

Tablet z bezprzewodowym Internetem FANTAZJA SPEŁNIONA

Julcia co 3 tygodnie jeździ do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na chemię, do tego dochodzą wizyty na naświetlania. Dziewczynka marzy o tablecie z Internetem, który umiliłby jej pobyty w szpitalu i długie podróże.