Dziecięce fantazje

Zdjecie0611
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
13
Województwo:
śląskie
Choroba:

guz mózgu.

3 lata temu rozpoznano u Oliwki guza mózgu, który został usunięty. Po naświetlaniach i chemioterapii dziewczynka wyzdrowiała. Jednak na początku 2012 r. nastąpiła wznowa i kolejna operacja, intensywna chemia i 34 naświetlania. Obecnie Oliwia jest na chemii podtrzymującej. Walczy z małopłytkowością.

Różowy aparat cyfrowy FANTAZJA SPEŁNIONA

Oliwka lubi robić zdjęcia. Jak większość jej rówieśniczek ulubionym kolorem jest różowy. Dziewczynka marzy o różowym aparacie fotograficznym.

Xbox

Podczas częstych pobytów w szpitalu Oliwia poznała możliwości konsoli telewizyjnych. Bardzo spodobały jej się gry ruchowe. Wielkim marzeniem dziewczynki jest konsola Xbox z sensorem ruchu. Oliwia jest bardzo żywiołowym dzieckiem, całe dnie spędzałaby w ruchu, aktywnie, na rowerze czy hulajnodze. Niestety walka z chorobą osłabiła dziewczynkę. Oliwia bardzo musi uważać, żeby nie złapać żadnej infekcji, bo każda może być dla niej groźna. Telewizyjne gry ruchowe dadzą jej możliwość poruszania się, spożytkowania energii w bezpiecznych domowych warunkach. Będzie to świetna zabawa, a przy okazji, fantastyczna forma rehabilitacji.

Telewizor

Oliwia bardzo chce mieć własny telewizor. Mieszka z rodzicami i dziadkami. Kiedy chce skorzystać z telewizora musi ustąpić starszym, którzy chcą oglądać swoje ulubione programy. Dziewczynka chce mieć własny telewizor, żeby nie przeszkadzać rodzinie i cieszyć się gra na konsoli, kiedy tylko tego zapragnie.