Dziecięce fantazje

Img-3072
Imię dziecka:
Weronika
Wiek:
22
Województwo:
małopolskie
Choroba:

nowotwór kości

Zima 2012 r. wykryto u Weroniki osteosarcomę czyli nowotwór kości. Guz był umiejscowiony ok. 7 cm nad prawym kolanem w kości udowej. Komórki rakowe zajęły kość i tkankę miękką. Po 6 kursach chemioterapii, pod koniec lutego 2013 r. przeprowadzono operację, podczas której usunięto kość udową wraz ze stawem kolanowym i wstawiono dziewczynce endoprotezę rosnącą. Od pół roku Weronika przyjmuje chemię. 

Obejrzenie meczu FC Barcelony na Camp Nou FANTAZJA SPEŁNIONA

Weronika mieszka w Tarnowie – mieście żużla i często chodzi z tatą na mecze na torze. W ogóle lubi sport. Przed chorobą czynnie uprawiała narciarstwo i snowboarding. Niestety w tej chwili jest to niemożliwe. Dziewczyna jest też wielką fanką piłki nożnej. Tata grał w piłkę, 11-letni brat, Miłosz też gra w piłkę w klubie i jest to takie rodzinne zainteresowanie. Z tymże Miłosz jest fanem Chelsea Londyn a Weronika FC Barcelona. Podobają jej się bardzo przystojni piłkarze z tej drużyny ;) Największym pragnieniem dziewczyny jest wyjazd do Barcelony i obejrzenie na żywo meczu jej ukochanej drużyny na pięknym stadionie Camp Nou.

Wizyta na planie serialu „Lekarze” i spotkanie z aktorami

Weronika lubi oglądać polskie seriale, zwłaszcza „Lekarzy”. Jest bardzo ciekawa, jak powstaje film, odcinek. Jak się kręci sceny, ile razy się je powtarza. Oczywiście interesują ją również aktorzy, jacy są w prywatnym życiu, w pracy. Właśnie dlatego dziewczyna marzy o wizycie na planie ulubionego serialu „Lekarze”. Chciałaby spotkać się i porozmawiać z jednym z głównych bohaterów, Pawłem Małaszyńskim oraz Danutą Stenką.

Obiektyw do lustrzanki

Ostatnim marzeniem nastolatki jest obiektyw do lustrzanki cyfrowej. Chciałaby dostać szerokoątny obiketyw ze stablilizacją obrazu.