Dziecięce fantazje

Internalshowpic-php
Imię dziecka:
Magda
Wiek:
19
Województwo:
podkarpackie
Choroba:

nowotwór miednicy

Na początku 2012 r. rozpoznano u Magdy nowotwór tkanek miękkich miednicy mniejszej. Podczas operacji usunięto 60% guza, 30 cm jelita i prawy jajnik. W kwietniu 2013 r. usunięto drugi jajnik i macicę. Już ponad półtora roku dziewczyna przyjmuje chemię, po której jest bardzo osłabiona.

Yorkshire Terrier FANTAZJA SPEŁNIONA

Magda jest już dorosła. Choroba zmieniła w jej życiu wszystko. Dziewczyna zamknęła się w sobie. Pisze do fundacji tak: „Chciałabym mieć małego pieska rasy Yorkshire Terrier, małego przyjaciela, który kochałby mnie bez względu na chorobę, którym mogłabym się zajmować i opiekować zapominając o szpitalu, chemii i problemach zdrowotnych (…)”. Podczas pobytów w szpitalu pieskiem będzie zajmować się mama. 

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Na początku 2012 r. rozpoznano u Magdy nowotwór tkanek miękkich miednicy mniejszej. Podczas operacji usunięto 60% guza, 30 cm jelita i prawy jajnik. W kwietniu 2013 r. usunięto drugi jajnik i macicę. Już ponad półtora roku dziewczyna przyjmuje chemię, po której jest bardzo osłabiona. Drugim marzeniem Magdy jest tablet, który mogłaby zabierać ze sobą do szpitala. Tablet ułatwiłby czas spędzony podczas leczenia i badań. Dziewczyna mogłaby rozerwać się przeglądając ulubione strony o modzie, kosmetykach i wizażu.