Dziecięce fantazje

Dsc02528
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
14
Województwo:
lubelskie
Choroba:

mięsak prążkowanokomórkowy

Rok temu wykryto u Wiktorii mięsaka prążkowanokomórkowego czyli nowotwór tkanek miękkich. Guz był umiejscowiony w okolicy żuchwy. Chemia i naświetlania pozbyły się raka. Obecnie dziewczynka przyjmuje chemię podtrzymującą

Plac zabaw

Wiktoria jest radosną, pełną energii dziewczynką, a przy najmniej taka była przed chorobą. Zawsze wszędzie jej było pełno. Nadal uwielbia ruch i aktywne spędzanie czasu. Przez długi okres nie będzie mogła kontaktować się z dziećmi z powodu braku odporności po leczeniu. Jej wielkim marzeniem jest przydomowy plac zabaw, na którym mogłaby szaleć ze swoją niespełna 3-letnią siostrzyczką Marysią.

Xbox Kinect z grami

Wiktoria spędziła w szpitalu wiele, wiele dni. Właśnie tam zobaczyła, co to jest konsola telewizyjna. Bardzo spodobała jej się taka forma zabawy. Dziewczynka marzy o Xbox Kinect z grami ruchowymi. Chciałaby grać w te gry w domu, co sprawiłoby jej dużo frajdy i byłoby doskonałą formą rehabilitacji.

Rower

Poza szaleństwami na placu zabaw, Wiktoria chciałaby wykorzystać swoją powracającą energię na wycieczki rowerowe. Bardzo lubi ten sport i marzy jej się nowy rower, bo wyrosła ze swojego podczas pobytów w szpitalu.