Dziecięce fantazje

1374339-449030915214227-110370518-n
Imię dziecka:
Eryk
Wiek:
12
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Choroba:

mięsak prążkowany

Na początku 2013 roku zdiagnozowano u Eryka nowotwór tkanek miękkich twarzy, ucha, szyi i głowy. Chłopiec przeszedł dwie operacje, podczas jednej usunięto kość skroniową, śliniankę i został uszkodzony słuch. Nie udało się operacyjnie usunąć wszystkich komórek nowotworowych, zastosowano więc radioterapię. Obecnie Eryk leczony jest chemią, ponieważ cały czas są obecne zmiany nowotworowe.

Xbox z grami FANTAZJA SPEŁNIONA

Eryk bardzo lubi gry komputerowe. Podczas pobytu w szpitalu poznał konsolę telewizyjną. Gry ruchowe są świetną zabawą i wspaniałą formą rehabilitacji. Największym marzeniem chłopca jest konsola Xbox z grami ruchowymi.

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Eryk chciałby również mieć własny telewizor, żeby móc grać na konsoli kiedy tylko zechce. W domu jest długa kolejka do telewizora. Musi dzielić się nim ze swoimi siostrami i rodzicami, dlatego ma marzenie o własnym telewizorze.

Rower

Eryk uwielbia ruch, aktywne spędzanie czasu. Jego wielkim marzeniem jest rower. Chłopiec marzy o tym, że kiedy wyzdrowieje, odzyska siły, będzie mógł pościgać się na rowerach ze swoimi siostrami.