Dziecięce fantazje

Dscn0661
Imię dziecka:
Katarzyna
Wiek:
19
Województwo:
dolnośląskie
Choroba:

nowotwór mózgu

W czerwcu 2012 roku u Kasi zdiagnozowano guza robaka móżdżku. Dziewczynka została poddana operacji usunięcia guza, była również leczona chemioterapią oraz radioterapią. Na chwilę obecną dziewczynka leczona jest chemioterapią podtrzymującą. Wkrótce zacznie rehabilitację. Dziewczynka jest osłabiona, ma problemy z chodzeniem. Z powodu operacji u dziewczynki występuje podwójne widzenie. 

Laptop

Po ciężkiej walce z chorobą Kasia chciałaby powrócić do normalnego życia. Zanim zachorowała, bardzo lubiła pływać, jednak obecnie jest jeszcze zbyt słaba, aby wrócić do ulubionego zajęcia. Jednym z jej marzeń jest laptop (gdyby dziewczynka mogła wybrać kolor, na pewno wybrałaby różowy), który umożliwiłby jej połączenie z Internetem.

 

Bieżnia do chodzenia

Kasia wciąż jest osłabiona, ma także problemy z chodzeniem. Chciałaby jak najszybciej odzyskać siły oraz sprawność, jaką cieszyła się zanim rozpoczęła walkę z nowotworem. Bieżnie do chodzenia, o których marzy dziewczynka znacznie przyspieszyłyby jej powrót do zdrowia. 

Tygodniowy pobyt z rodzicami w hotelu Gołębiewskim w Karpaczu

Kasia bardzo lubi pływać. Zanim zachorowała, pojechała na wycieczkę klasową do Karpacza, gdzie miała okazję zwiedzić Hotel Gołębiewski. Dziewczynka była pod dużym wrażeniem basenów, jakie tam zobaczyła. Dziś, po wielu przejściach, marzy o tym, aby wraz z rodzicami spędzić tydzień w Hotelu Gołębiewskim w Karpaczu, skąd ma tyle wspaniałych wspomnień.