Dziecięce fantazje

Zdjecie0016
Imię dziecka:
Michał
Wiek:
21
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

rdzeniowy zanik mięśni

 

Michał cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, genetyczną chorobę prowadzącą do całkowitego zaniku mięśni. Kiedy chłopiec miał 9 miesięcy, jego mama zauważyła, że rozwój dziecka nie jest prawidłowy. Lekarze zaczęli szukać przyczyn. Kiedy Michał miał dwa lata, postawiono diagnozę. Na chwilę obecną chłopiec porusza się na wózku inwalidzkim. Od sześciu lat używa respiratora. Uczy się w domu.

Komputer stacjonarny

Jak każdy nastolatek, Michał lubi grać w gry komputerowe. Chłopiec marzy o nowym komputerze, dzięki któremu mógłby oddawać się ulubionej rozrywce wraz ze swoim starszym bratem, Przemkiem.

Gry na Play Station3

Większość czasu Michał spędza w domu z rodzicami oraz rodzeństwem. Jego pasją są gry komputerowe. Dlatego tez chłopiec marzy o otrzymaniu gier na Play Station 3. Radością ze spełnionego marzenia podzieli się z bratem, Przemkiem. 

Spotkanie z Patrykiem „Rojo” Rojewskim

Michał lubi spędzać czas przed komputerem. Jak każdy chłopiec w jego wieku surfuje po Internecie, wyszukując popularne portale czy też filmiki. Chłopiec zainteresował się sieciową twórczością Patryka „Rojo” Rojewskiego, znanego vlogera oraz youtuber’a, z których chłopiec chciałby się spotkać.