Dziecięce fantazje

Dsc05145
Imię dziecka:
Piotr
Wiek:
13
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

nowotwór mózgu

 

W maju 2012 roku u Piotrka zdiagnozowano guza mózgu, stwierdzono IV stopień złośliwości. Pięcioletni wówczas chłopiec rozpoczął ciężką walkę z chorobą. Przeszedł operację usunięcia guza, następnie cztery cykle chemioterapii oraz radioterapię. Na chwilę obecną chłopiec zakończył przyjmowanie chemii. 

Czerwony model Laferrari firmy BBR w skali 1:18

Największą pasją Piotrka są samochody. Pomimo tego, że ma dopiero 6 lat potrafi rozpoznać markę każdego samochodu. Posiada swoją własną kolekcję modeli aut sportowych i ciężarowych. Wspaniałym uzupełnieniem jego kolekcji byłby czerwony model Laferrari firmy BBR w skali 1:18, który jest największym marzeniem chłopca. 

Przejażdżka Lamborghini lub Ferrari 458 Italia

Mały Piotrek jest fanem aut sportowych. W czasie, kiedy chłopiec przebywał w szpitalu, jego rodzice postanowili zrobić mu niespodziankę. Pewnego dnia pod szpital podjechało pięć wspaniałych Mustangów, które chłopiec mógł podziwiać już nie tylko na swojej półce w pokoju.  W jego kolekcji aut znajduje się wiele modeli, jednak chłopiec nigdy nie miał okazji wsiąść do prawdziwego Lamborghini lub Ferrari. Przejażdżka takim autem byłaby spełnieniem marzeń chłopca. 

Przenośna konsola Play Station Vita

Piotruś cały swój wolny czas poświęca samochodom. Kiedy każdy inny chłopiec bawi się Lego czy dinozaurami, Piotrek buduje trasy dla swoich aut, szuka nowych modeli. Chłopiec marzy o przenośnej konsoli Play Station Vita, która pozwoliłaby mu na wirtualne wyścigi swoimi ulubionymi samochodami.