Dziecięce fantazje

Sdc11802
Imię dziecka:
Naria
Wiek:
18
Województwo:
zachodniopomorskie
Choroba:

nowotwór gist

W styczniu 2013 roku u Naria usłyszała diagnozę – nowotwór gist. Dziewczynka przeszła operację usunięcia guza pierwotnego z żołądka. Konieczna była również operacja usunięcia przerzutów. Obecnie dziewczynka przyjmuje silną chemię. 

Samsung Galaxy S4 lub IPhone 5

Zanim wykryto chorobę, Naria była bardzo dobra uczennicą, interesowała się sportem I muzyką. Jednak dwie operacje oraz silna chemioterapia uniemożliwiły dziewczynce normalne życie. Dziewczynka próbuje nadrobić zaległości spowodowane częstymi pobytami w szpitalu. Chciałaby prowadzić życie jak jej koleżanki. Jej marzeniem jest telefon Samsung Galaxy S4 lub IPhone 5, na który jej rodzina nie może sobie pozwolić. 

Laptop

Po długiej nieobecności Naria wróciła do szkoły. Stara się nadrobić zaległości, zawsze bardzo dobrze się uczyła. Dziewczynka marzy o laptopie, który ułatwiłby jej naukę oraz ułatwił powrót do grupy rówieśników. 

Czerwony rower FANTAZJA SPEŁNIONA

Zanim Naria zachorowała, miała wiele zainteresowań. Chodziła na basen oraz na fitness, zapisała się na lekcje gry na gitarze. Jednak choroba zmusiła ją porzucenia swoich zainteresowań. Dziewczynka bardzo chciałaby do nich powrócić, dlatego marzy o rowerze, najlepiej w czerwonym kolorze.