Dziecięce fantazje

Dsc038013
Imię dziecka:
Roksana
Wiek:
16
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Choroba:

mukowiscydoza

W 2012 roku Roksana dowiedziała się, że choruje na mukowiscydozę. Początkowo dziewczynka bardzo ciężko znosiła leczenie, dużo czasu spędziła w szpitalu. Roksanie zawsze towarzyszyła jej mama, dzięki czemu dziewczynka bardzo dzielnie znosiła kolejne zabiegi. 

Wycieczka zagraniczna (lot samolotem)

W wolnym czasie Roksana lubi oglądać programy o podróżowaniu. Oczami wyobraźni dziewczynka widzi siebie wsiadającą do samolotu, aby odbyć pierwszą w swoim życiu podróż zagraniczną. Największym marzeniem dziewczynki jest właśnie taka podróż. Roksana chciałaby polecieć samolotem zagranicę i spędzić kilka dni w dobrym hotelu jakieś wspaniałej turystycznej miejscowości. 

Laptop lub biały tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Roksana bardzo ruchliwa i energiczna, nauka w szkole oraz codzienne zabiegi nie pozostawiają jej wiele czasu na realizowanie zainteresowań związanych z tańcem. Dlatego marzeniem dziewczynki jest mały lekki laptop, który mogłaby zabrać wszędzie ze sobą. Gdyby jednak nie udało się spełnić marzenia dotyczącego laptopa, dziewczynka byłaby także bardzo szczęśliwa, gdyby dostała biały tablet.