Dziecięce fantazje

Dsc06291-medium
Imię dziecka:
Julia
Wiek:
19
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

mięsak Ewinga

Ubiegłoroczne Święta Bożego Narodzenia nie były dla Julii i jej bliskich czasem radości i spokoju. Nie sposób cieszyć się choinką gdy słyszy się diagnozę - sarcoma Ewingi kości krzyżowej. Guz był zbyt rozległy, by operować. Julia ma już za sobą szereg cykli chemioterapii i radioterapię. Obecnie znów leczona jest chemią. Ma problemy z poruszaniem. Przed nią jeszcze 2 cykle, kolejne badania i decyzja odnośnie dalszego leczenia. Wszyscy wierzą, że guz się zmniejszy. 

skuter

Julia, jak każda nastolatka, uwielbia towarzystwo. Wiele miesięcy spędziła w szpitalu wracając do domu zaledwie na dzień czy dwa. Bardzo stęskniła się za przyjaciółmi. Nauczanie indywidualne, spore odległości (Julia mieszka w niewielkiej miejscowości) wszystko to w naturalny sposób ogranicza jej potrzebę bycia blisko z rówieśnikami. Największą fantazją Julii jest skuter. Chciałaby móc bez przeszkód spotykać się ze znajomymi, z przyjaciółmi z kółka tanecznego, na które uczęszczała przed chorobą.  

Smartfon

Kontakty z przyjaciółmi to nie tylko spotkania ale także cudowne wieczorne rozmowy przez telefon, czy bajeczne historie „opowiedziane” za pomocą SMS-a. Kolejną fantazją Julii jest telefon Samsung Galaxy. 

Bilety na mecz Reprezentacji na Stadionie Narodowym FANTAZJA SPEŁNIONA

Julia „od zawsze” kibicuje naszej Reprezentacji. Ogląda wszystkie mecze z jej udziałem do końca wierząc w sukces. Chciałaby przeżyć coś wyjątkowego, zasiąść z bliskimi na trybunach Stadionu Narodowego i wspierać swoich piłkarskich idoli.