Dziecięce fantazje

DSC 0040
Imię dziecka:
Miłosz
Wiek:
13
Województwo:
pomorskie
Choroba:

guz mózgu

W wieku 6 lat u Miłosza zdiagnozowano nowotwór mózgu – czaszkogardlak siodłowo nasiodłowy oraz innych części centralnego systemu nerwowego. Guz został usunięty wraz z przysadką mózgową. Po 7 latach nastąpiła wznowa. Guz odrósł w tym samym miejscu i również został usunięty. Intensywne leczenie chemioterapią, naświetlania i operacje spowodowały uszkodzenie płata czołowego i niedosłuch. Dodatkowo chłopiec na jedno oko widzi w 30% ma zaburzenia równowagi i inne powikłania.  Z powodu braku przysadki mózgowej, Miłosz do końca życia będzie musiał przyjmować hormony tarczycy, nadnerczy, leki na zaburzenia elektrolitowe.

Spotkanie z Andrzejem Grabowskim FANTAZJA SPEŁNIONA

Miłosz jest chyba największym fanem Andrzeja Grabowskiego. Zna jego wszystkie kreacje filmowe i kabaretowe. Najlepszym wspomnieniem chłopca jest występ idola w Malborku. Miłosz marzy, żeby spotkać się z Panem Grabowskim i porozmawiać z nim, zobaczyć jak gra, pooglądać próbę, a może nawet zagrać mały skecz razem.

Smartphone FANTAZJA SPEŁNIONA

Miłosz, jak każdy nastolatek lubi nowinki techniczne. Marzy mu się nowoczesny smartphone, dotykowy telefon, najlepiej Samsung Galaxy S3. Byłby dzięki niemu w kontakcie z rodziną i przyjaciółmi podczas częstych pobytów  w szpitalu. Mógłby również rozerwać się i pograć czy przejrzeć Internet.