Dziecięce fantazje

Sdc15271
Imię dziecka:
Witold
Wiek:
20
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

przepuklina oponowo-rdzeniowa

Witek urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, wodogłowiem i neurogennym pęcherzem. O potencjalnej chorobie syna rodzice dowiedzieli się tuż przed porodem. Dopiero ostatnie USG zaniepokoiło lekarzy. Strach, niedowierzanie i…  nadzieja. Pierwszą, ratującą życie operację, chłopiec przeszedł niespełna trzy godziny później. Potem było kolejnych siedem. Życie Witka to nieustająca, bolesna często rehabilitacja. Miał nigdy nie siedzieć, dziś porusza się z trójnogami na krótkich dystansach. 

Spotkanie z Leo Messim

Witek od zawsze był wielkim fanem sportu. Kibicując najlepszym jakby uwalnia się, razem z nimi strzela gole, razem z nimi wygrywa. Największą fantazją chłopca jest spotkanie z idolem – Leo Messim.

Spotkanie z Robertem Lewandowskim

Chłopiec kibicuje także polskiej reprezentacji. Oglądając mecze za każdym razem wierzy w ich zwycięstwo. W oczach Witka to Robert Lewandowski jest podporą zespołu. Bardzo chciałby się z Nim spotkać, porozmawiać, uścisnąć rękę, dopytać jak to jest być wielkim. 

iPad APPLE

Pomimo niepełnosprawności Witek jest bardzo pogodnym, ciekawym świata i towarzyskim chłopcem. Uwielbia nowości, książki, podróże i spotkania z przyjaciółmi. Jedną z jego fantazji  jest  iPad APPLE Air Wi-Fi +Cellular 128GB. Dokładnie taki, bo marzenia bywają wyjątkowe. Takie ich prawo…