Dziecięce fantazje

Img-1196803754351
Imię dziecka:
Oliwia
Wiek:
23
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Choroba:

nowotwór złośliwy żołądka

GIST jest bardzo rzadką odmianą nowotworu, prawie nie wstępującą u dzieci. Jest to nowotwór przewodu pokarmowego o dużej sile złośliwości. Oliwia ma już dwa kolejne guzy w śródpiersiu. Jest po częściowej resekcji żołądka. Dziewczynka cierpi też na złośliwe zapalenie błony śluzowej żołądka, niedokrwistość, ma dużą niedowagę. Jest na bardzo ścisłej diecie. Do końca życia będzie przyjmować  chemię podtrzymującą. 

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

Oliwia marzy o dobrym telefonie, na którym będzie mogła grać oraz robić nim dobre zdjęcia.

Xbox Kinect z grami

Oliwia bardzo dużo czasu spędza w domu, w swoim pokoju. Dziewczynka marzy o konsoli Xbox Kinect z grami ruchowymi. Konsolę dziewczynka poznała w szpitalu i bardzo spodobała jej się taka forma rozrywki. Gry ruchowe będą też doskonałą formą rehabilitacji. Konsola Xbox na pewno pozwoli choć na chwilę zapomnieć o chorobie.

Łóżko FANTAZJA SPEŁNIONA

Kolejnym marzeniem Oliwii jest wygodne łóżko. Jej obecne jest stare i zniszczone. Kiedy była zdrowa nie odczuwała niewygody zapadniętego łóżka. Teraz, kiedy są dni, ze sp0ędza w łóżko po 17 godzin – bóle pleców bardzo dają się Oliwii we znaki. Nowe, wygodne łóżko poprawiłoby samopoczucie Oliwki.