Dziecięce fantazje

Obraz-1272
Imię dziecka:
Sebastian
Wiek:
21
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

rozszczep kręgosłupa

Tuż przed porodem mama Sebastiana dowiedziała się, że jej syn będzie niepełnosprawny. Chłopiec urodził się z genetyczną chorobą – rozszczepem kręgosłupa i wodogłowiem. Ma niedowład kończyn dolnych, jest cewnikowany. Porusza się na wózku inwalidzkim. Każdego dnia zażywa leki, bierze silne antybiotyki oraz ma rehabilitację, żeby jak najdłużej być choć w miarę sprawnym. 

Xbox 360 z sensorem ruchu FANTAZJA SPEŁNIONA

Sebastian bardzo lubi sport. Mimo swojej choroby trenuje koszykówkę. Kiedyś nawet tańczył na wózku. Chłopiec marzy o konsoli Xbox 360 Kinect, która da mu możliwość grania w różne gry sportowe, dzięki czemu Sebastian będzie mógł poczuć się sportowcem z prawdziwego zdarzenia.

Wyjazd do Barcelony i spotkanie się z piłkarzami FC Barcelona FANTAZJA SPEŁNIONA

Sebastian jest zapalonym sportowcem i kibicem. Bardzo lubi piłkę nożną, w którą nigdy nie zagra. Podczas Euro 2012 chłopiec był na meczu na Stadionie Narodowym i kibicował naszej reprezentacji. Teraz marzy o wyjeździe do Barcelony i spotkaniu się z piłkarzami FC Barcelona. Taki wyjazd dałby możliwość zobaczenia innego kraju oraz umożliwiłby spotkanie z piłkarzami światowego formatu.