Dziecięce fantazje

Julia1
Imię dziecka:
Julia
Wiek:
21
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

chłoniak Hodgkina

Julia zachorowała jesienią ubiegłego roku. Dziewczynka jest po dwóch cyklach chemioterapii. Niedawno przeszła badania kontrolne, po których stwierdzono, że nie potrzebuje radioterapii. Mimo iż Julia brała samą chemię bardzo schudła, spadła jej samoocena. Jest bardzo osłabiona po leczeniu. Przyjmuje leki. Jest nerwowa, tęskni za ‘’normalnym’’ życiem.

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

Dziewczynka kocha sport. Przed chorobą była dzieckiem aktywnym. Jednak po diagnozie i leczeniu Julka nie ma siły na granie w badmintona, w koszykówkę czy pływanie na basenie. Mimo wszystko marzy o rowerze, poprzedni został skradziony. Rower dałby Julce możliwość spędzania aktywnie czasu i zapomnienia o troskach życia codziennego.

Laptop

Julia marzy o laptopie. Taki sprzęt byłby bardzo pomocny w nauce, gdyż dziewczynka ma nauczanie indywidulane w domu. Dodatkowo też dałby możliwość kontaktu z rówieśnikami poprzez pocztę czy komunikatory oraz byłby doskonałą formą rozrywki podczas wizyt w szpitalu.

Wycieczka do Rzymu FANTAZJA SPEŁNIONA

Julia kocha podróże. Od około 2 lat prowadzi album, w którym zbiera artykuły z prasy o różnych ciekawych miejscach na świecie. Dziewczynka chciałaby teraz podróżować nie tylko palcem po mapie, ale na własne oczy zobaczyć Plac Świętego Piotra, Koloseum czy Kapitol. Wycieczka do Rzymu da Julce możliwość poznania innej kultury i nabrania sił do walki z chorobą.