Dziecięce fantazje

Adam-na-fund
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
21
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

medulloblastoma

Adam zachorował zimą zeszłego roku. Wykryto u niego guza mózgu. Jest po dwóch chemioterapiach. Obecnie ma naświetlania. Chłopiec przestał chodzić. Obecnie ma rehabilitację w szpitalu. Jest coraz lepiej, gdyż zaczyna się komunikować, a wcześniej nie było już z nim kontaktu. Adam jest dzieckiem pogodnym, uśmiechniętym mimo choroby. Przyjmuje leki doustnie i w zastrzykach.

Telefon dotykowy

Chłopiec marzy o dotykowym telefonie, najlepiej żeby był to Samsung Galaxy S4 mini.  Adam jest wielki fanem piłki nożnej a najbardziej kibicuje drużynie FC Barcelona. Na takim telefonie mógłby na bieżąco śledzić wyniki meczów swojej ulubionej drużyny, jak i być w stałym kontakcie z rodziną i znajomymi. Taki telefon byłby doskonałą formą rozrywki w szpitalu, gdzie Adam spędza  dużo czasu. 

Mini skuter Peugeot 50 cm³

Adam marzy o mini skuterze. Niekoniecznie musi być to Peugeot, ale to jego ulubiona marka. Silnik musi mieć pojemność 50 cm³. Taki skuter dałby możliwość poczucia wolności i zapomnienia o troskach życia codziennego. Dzięki niemu mógłby się także poruszać po okolicy, bez tego jest to praktycznie niemożliwe.