Dziecięce fantazje

Dsc03805
Imię dziecka:
Anna
Wiek:
24
Województwo:
łódzkie
Choroba:

Leśniowskiego- Crohna

U Ani 6 lat temu wystąpiły ostre bóle brzucha i duży spadek wagi. Lekarka zbagatelizowała objawy tłumacząc, że jest to efekt dorastania. Z powodu nieustępujących i nasilających się symptomów dziewczynka trafiła do szpitala. Podczas pobytu w szpitalu zdiagnozowano chorobę Leśniowskiego – Crohna. Jest to przewlekły, nieswoisty proces zapalny ściany przewodu pokarmowego. W szpitalu podjęto natychmiastowe leczenie. Dziewczynka była karmiona pozajelitowo. Obecnie stan Ani bardzo się pogorszył, choroba zaostrzyła się.  Jest w trakcie procesu kwalifikacyjnego do leczenia biologicznego. 

Laptop

Wielką pasją Ani jest grafika komputerowa. Uczęszcza do klasy o profilu graficznym. Swoja wiedzę dziewczynka pogłębia podczas praktyk w agencji reklamowej. Ania ma starego laptopa, który niestety jest za słaby i nie obsługuje specjalistycznych programów graficznych. Laptop do tworzenia grafiki umożliwiłby dziewczynce projektowanie własnej grafiki, ułatwiłby naukę. 

Łóżko FANTAZJA SPEŁNIONA

Dziewczynka często z powodu silnych bólów brzucha musi leżeć w łóżku. Ania ma stare i  bardzo niewygodne łóżko. Nowe pomogłoby jej komfortowo spędzić czas w trakcie nasilających się dolegliwości i choć trochę złagodzić cierpienie.