Dziecięce fantazje

Webcam-toy-foto40
Imię dziecka:
Zuzanna
Wiek:
20
Województwo:
lubelskie
Choroba:

mięsak kościopochodny

Zuzia w zeszłym roku miała wypadek na nartach. Badania wykazały mięsaka kościopochodnego. Jest to złośliwy nowotwór tkanki kostnej. Z rozpoznaniem dziewczynka od razu trafiła do szpitala, gdzie poddano ją natychmiastowej chemoterapii. W sierpniu przeszła operację wszczepienia endoprotezy w lewej nodze. Obecnie dziewczynka przyjmuje kolejne bloki chemii, które bardzo źle znosi.  Z powodu komplikacji związanych z chemoterapią Zuzia częściowo utraciła słuch. Dziewczynka nie chodzi i czeka ją rehabilitacja.

Buty Nike Air Max

Przed chorobą Zuza bardzo lubiła  aktywnie spędzać czas, uwielbiała  biegać. Niestety choroba uniemożliwia jej aktualnie  jogging. Wielkim marzeniem Zuzi są buty Nike Air Max, które zmotywowałyby ją do jeszcze intensywniejszej rehabilitacji, żeby w przyszłości mogła powrócić do ukochanej formy rekreacji.

Mały telewizor

Zuzia większość czasu spędza w domu. Jedyną jej rozrywką jest oglądanie telewizji. Rodzice muszą przenosić ją do pokoju z telewizorem. Dziewczynka marzy o własnym małym telewizorze w swoim pokoju, by móc oglądać telewizję kiedy tylko zechce. 

Słuchawki Beats Audio

Dziewczynka przez częściową utratę słuchu ogląda telewizję bardzo głośno. Pragnieniem Zuzi są słuchawki Beats Audio, najlepiej białe. Słuchawki będzie mogła podłączyć do telewizora i bez przeszkód oglądać swoje ulubione kanały, nie przeszkadzając nikomu z domowników.