Dziecięce fantazje

Mail-google-com
Imię dziecka:
Piotr
Wiek:
12
Województwo:
pomorskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

W zeszłym roku chłopiec zaczął źle się czuć. Początkowo lekarze leczyli Piotrusia na alergie. Po miesiącu leczenia i słabej morfologii trafił do szpitala. Biopsja szpiku kostnego wykazała ostrą białaczkę limfoblastyczną. Podjęto natychmiastową terapię chemią. Obecnie chłopiec jest po trzech blokach chemii. Często mu spadki hemoglobiny i wtedy musi mieć ją przetaczaną. W lipcu czeka Piotrusia przeszczep szpiku. 

Trampolina FANTAZJA SPEŁNIONA

Piotruś jest bardzo żywiołowym dzieckiem i lubi spędzać czas aktywnie na podwórku. Kiedy bywał u cioci bawił się na trampolinie i bardzo mu się ta zabawa spodobała. Marzeniem chłopca jest duża trampolina na swoim podwórku. Dzięki trampolinie będzie mógł więcej czasu spędzić z 11-letnią siostrą Martą, którą z powodu choroby rzadko widuje. 

Laptop

Przez chorobę chłopiec dużo czasu spędza w szpitalu lub w domu, nie może kontaktować się z rówieśnikami, żeby nie narażać się na infekcje. W wolnych chwilach gra na komputerze. Pragnieniem chłopca jest laptop do gier, by móc go wszędzie ze sobą zabrać. W szpitalu bardzo się nudzi, a laptop pomógłby mu wypełnić długie godziny spędzone na oddziale.