Dziecięce fantazje

Wp-20140302-001
Imię dziecka:
Hubert
Wiek:
20
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

guz mózgu

W zeszłym roku u chłopca wystąpiło jednostronne porażenie twarzy, które z czasem przeniosło się na drugą stronę twarzy. Lekarze zdiagnozowali u chłopca nowotwór złośliwy mózgu Germinoma. U Huberta nowotwór objawia się właśnie porażeniem twarzowym, widocznym obuocznym zezem i utratą równowagi. Chłopiec ma trzy guzy w głowie z przerzutami na kręgosłup. Hubert przeszedł leczenie chemoterapią i radioterapią. Dzięki przebytej terapii ustąpiło porażenie twarzowe. Ma za sobą również zabieg wszczepienia zastawki. 

Rower BMX

Największym marzeniem chłopca jest wyczynowy rower BMX. Wzmocniona i sportowa konstrukcja roweru umożliwi chłopcu spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Rower pozwoli Hubertowi nauczyć się nowych tricków i akrobacji w Skate Parku. Jest to ulubiona forma aktywnego spędzania czasu przez Huberta.

Telefon Sony Xperia FANTAZJA SPEŁNIONA

Hubert przebywając w szpitalu rozmawia z rodzicami przez skype. Lubi też robić zdjęcia telefonem i doskonale je obrabia z pomocą telefonu właśnie. Chciałby mieć nowoczesny telefon, jak Sony Xperia, by móc w każdej chwili skontaktować się z najbliższymi i oddać się fotografii. Zdjęcia to ulubione stacjonarne zajęcie chłopca. 

Laptop

Hubert będąc w szpitalu korzysta ze starego, dużego laptopa taty. Chciałby mieć własny, aby móc go wszędzie zabrać. Laptop posłuży mu również do oglądania swoich ulubionych filmów.  Dzięki niemu będzie mógł wgrywać zdjęcia i filmy zrobione swoim telefonem. Upragniona marka to Samsung.