Dziecięce fantazje

Moo
Imię dziecka:
Monika
Wiek:
21
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

nowotwór kości 

U Moniki zdiagnozowano guza zimą tego roku. Wszystko zaczęło się od niewinnego bólu nogi. Monika zaczęła kuleć. A jest to nowotwór złośliwy kości i chrząstki stawowej o nieokreślonym umiejscowieniu. Zmiany nowotworowe SA w kości miednicy, kości krzyżowej i guzicznej. Dziewczynka przeszła już 6 chemioterapii, teraz jest na radioterapii. Obecnie dziewczynka czuje się w miarę dobrze. Monika ma nauczanie indywidualne w szpitalu. Jest wzorową uczennicą, lubi się uczyć i zawsze ma świadectwo z czerwonym paskiem. 

Telewizor Samsung Smart TV 42’

Monika marzy o telewizorze Samsung Smart TV 42’. Na takim telewizorze Monika będzie mogła oglądać swoje ulubione seriale i programy. Taki telewizor wniesie bardzo dużo radości w życiu Moniki. 

Trampolina

Monika marzy o dużej trampolinie. Dzięki trampolinie będzie mogła spędzać aktywnie czas wraz z czwórką rodzeństwa, Danielem, Klaudią, Julią i Izą. Taka trampolina pomoże Monice choć na chwilę zapomnieć o ciężkiej chorobie.

Sony Xperia Z2

Monika dużo czasu spędza w szpitalu. Marzy o smartfonie Sony Xperia Z2. Taki telefon da Monice możliwość stałego kontaktu z najbliższymi.