Dziecięce fantazje

244
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
12
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna T-komórkowa z guzem śródpiersia

Jakub zachorował we wrześniu ubiegłego roku. Przeciągające się przeziębienie, znaczne powiększenie węzłów chłonnych zaniepokoiły lekarzy. W drugim tygodniu od diagnozy Kuba przyjmował już chemioterapię. Chłopiec rozpoczyna właśnie drugi protokół chemii. Przed nim jeszcze bardzo długie leczenie. 

Wyjazd do Legolandu

Kuba uwielbia klocki Lego. Wciąż buduje zadziwiając wszystkich wyobraźnią i rozwiązaniami technicznymi. Największą fantazją chłopca jest wyjazd do Legolandu. Nacieszyć oczy a potem zbudować ogromne statki kosmiczne Star Wars…

PlayStation4 z grami FANTAZJA SPEŁNIONA

Szpital stał się drugim domem chłopca. Kuba jest cudownie towarzyskim i wesołym dzieckiem nic więc dziwnego, że koledzy z oddziału cieszą się, gdy do nich wraca. Kuba uśmiecha się i proponuje nowe zabawy. W szpitalu Kuba poznał świat konsol telewizyjnych. Chłopiec marzy o konsoli PlayStation4 z sensorem ruchu. Bardzo chciałby dostać również gry do konsoli: Piraci z Karaibów, Potwory i spółka, Auta 2 oraz Buzz Astral z gwiezdnej bazy.

Rower BMX

Kuba nigdy nie potrafił usiedzieć na miejscu. Nawet dziś. Wciąż buduje, wciąż ma plany, wciąż do przodu… Jedną z fantazji chłopca jest rower BMX. Kuba przymyka oczy i wyobraża sobie szalone wyprawy. Wierzy, że ma dość siły, i ma - bo taki właśnie jest Kuba. Nigdy się nie poddaje.