Dziecięce fantazje

 IGP0467
Imię dziecka:
Bartłomiej
Wiek:
1
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

nowotwór wątroby

Kiedy Bartuś miał 5 miesięcy zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy wątroby – hepatoblastomę. Jako niemowlę przeszedł chemioterapię. W dziewiątym miesiącu życia chłopiec był poddany operacji, podczas której usunięto cały chory prawy płat wątroby i część lewego. Przeszedł zakażenie, ponieważ naruszone zostało dojście centralne. Po operacji przyjął dwie dawki chemii. Przed nim bardzo długie leczenie i rehabilitacja. 

Trampolina ogrodowa FANTAZJA SPEŁNIONA

Bartuś mieszka z rodzicami i 3-letnią siostrą Gabrysią w niewielkiej miejscowości, ma duży ogród, w którym spędza dużo czasu. Marzeniem chłopca jest trampolina ogrodowa by móc na niej skakać z Gabrysią. Chwile spędzone w ogrodzie na trampolinie pozwolą Bartusiowi nie myśleć o chorobie. Być po prostu dzieckiem. 

Wózek spacerowy FANTAZJA SPEŁNIONA

Bartuś potrafi już chodzić, ale przez chorobę i leczenie szybko się męczy. Bardzo przydałby mu się wózek typu spacerówka. Wózek po siostrze rozpadł się i mama nie w czym wozić synka.

zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

Rodzice Bartka niemal wszystkie pieniądze wydają na jego leczenie. Kiedy maluszek zachorował tata stracił pracę. Jest im ciężko związać koniec z końcem. Chłopiec chciałby mieć nowe kolorowe zabawki odpowiednie do jego wieku.