Dziecięce fantazje

20140609-174940
Imię dziecka:
Jan
Wiek:
9
Województwo:
pomorskie
Choroba:

kardiomiopatia restrykcyjna

Jaś zachorował latem ubiegłego roku. Kardiomiopatia restrykcyjna jest to bardzo rzadka choroba. W Polsce choruje na nią tylko kilkoro dzieci. Jedyną formą leczenia jest przeszczep serca, na który Jaś czeka już ponad rok. Chłopiec ma niewydolne serce, ma czynny rytm węzłowy.  Codziennie przyjmuje dużo leków. Musi trzymać stałą wagę 12kg. Chodzi na kontrole do kardiologa dziecięcego. Często wymiotuje. Bardzo źle znosi upały, szybko się męczy, mało chodzi. Mimo swojej choroby jest pogodnym dzieckiem. 

PS3 z grami Disney Cars i Cars 2 FANTAZJA SPEŁNIONA

Jaś jest wielkim fanem samochodów. Nie założy bluzki bez samochodów. Samochody muszą być wszędzie. Dlatego chłopiec marzy o konsoli PS3 z grami swojej ulubionej bajki Disney Cars. Taka konsola rozwinie wyobraźnię chłopca, dostarczy dużo radości oraz dzięki niej Jaś będzie mógł poczuć się jak prawdziwy kierowca. 

Przenośne DVD FANTAZJA SPEŁNIONA

Jaś bardzo lubi oglądać bajki. Robi to w każdej wolnej chwili. Nawet w drodze do szpitala, do którego chłopiec jedzie aż  6 godzin, bo leczy się w Zabrzu. Przenośne DVD pozwoliłoby chłopcu łatwiej znieść długie, męczące podróże oraz zapomnieć na chwilę o chorobie.