Dziecięce fantazje

Zdjecie0119
Imię dziecka:
Jakub
Wiek:
14
Województwo:
małopolskie
Choroba:

guz mózgu

Choroba zaczęła się u Kuby bardzo niewinnie. Chłopca zaczęła boleć głowa, miał też problemy ze wzrokiem. Kuba jest już po leczeniu chemioterapią. Teraz będzie rozpoczynał leczenie radioterapią.  Jest bardzo osłabiony. Ma nauczanie indywidualne w domu. 

 

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Kuba fascynuje się sportem. Dlatego marzy o telewizorze. Taki telewizor będzie doskonałą formą rozrywki oraz pozwoli śledzić na bieżąco wiadomości sportowe. 

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Kuba jest wielkim fanem sportu. Chętnie ogląda wszelkie relacje i mecze w telewizji. Jednak o wiele więcej informacji można znaleźć w Internecie. Chłopie marzy o własnym laptopie albo komputerze stacjonarnym. Ze względu na chorobę Kuba jeszcze długo nie będzie mógł pójść do szkoły, to nauczyciele przychodzą do niego. Komputer będzie nie tylko źródłem wiadomości sportowych, ale również pomoże chłopcu w nauce. Laptop byłby o tyle wygodniejszy, że taki sprzęt Kuba mógłby zabierać ze sobą do szpitala, który niestety jeszcze często odwiedza. Jednak chłopiec poprosił o laptopa lub komputer stacjonarny, co będzie mógł szybciej dostać.