Dziecięce fantazje

Image (2)
Imię dziecka:
Alicja
Wiek:
15
Województwo:
podkarpackie
Choroba:

glikogenoza 1a, niedosłuch, nadciśnienie tętnicze

U Alicji glikogenozę zdiagnozowano kiedy miała pół roku. Niestety do tej pory nie ma 100 % potwierdzenia choroby. Jednak wszystko wskazuje na glikogenozę. Jest to choroba spichrzeniowa glikogenu, który odkłada się w wątrobie obciążając przede wszystkim wątrobę i nerki. Dodatkowo chorobie towarzyszą spadki glikemii, które zagrażają życiu chorego. Poza tym Ala cierpi na niedosłuch i nadciśnienie tętnicze, które są następstwami choroby. 

Spotkanie z Agnieszką Radwańską

Ala jest wielką fanką tenisa. Sama też w niego gra. Dlatego Ala marzy o spotkaniu i zagraniu choć krótkiego meczu ze znaną tenisistką Agnieszką Radwańską. Takie spotkanie dostarczy Alicji niezapomnianych przeżyć oraz pozwoli na podszkolenie się w swoim ulubionym sporcie. 

Deska snowboardowa wraz z akcesoriami

Ala bardzo lubi sport. Gra w tenisa, tańczy… Marzeniem Ali jest deska snowboardowa z wiązaniami oraz butami. Taki sprzęt sportowy będzie doskonałą formą rozrywki na nadchodzącą zimę oraz pozwoli Ali na aktywne spędzanie czasu. 

Klatka dla chomika

Ala ma chomika. Bardzo chciałaby mieć dla niego nowy ‘’domek’’. Ten, który teraz ma jest już stary. Dlatego Ala marzy o nowej klatce dla swojego pupila.