Dziecięce fantazje

1619209-287261014771872-1242661223745840504-n
Imię dziecka:
Sandra
Wiek:
21
Województwo:
małopolskie
Choroba:

nowotwór kości

U Sandry nowotwór kości zdiagnozowano na początku 2014 roku. Sandra skarżyła się na ból kolana, nogi.  Lekarz zalecił biopsję, po której postawił diagnozę - nowotwór kości. Dziewczyna przyjmuje chemioterapię. W maju tego roku Sandra przeszła bardzo skomplikowaną operację, która trwała aż 11 godzin, w trakcie której usunięto guz. Po operacji nastąpiły komplikacje w postaci sztucznych naczynek, martwicy skóry. Sandra ma wstawioną endoprotezę kości kolanowej oraz piszczelowej. Dziewczyna na razie porusza się na wózku. Ma nauczanie indywidualne w domu. Mimo wszystko dziewczyna jest pogodną i uśmiechniętą nastolatką.

Laptop FANTAZJA SPEŁNIONA

Sandra tańczy z protezą, która nie przeszkadza jej w niczym. Sama wymyśla choreografię i układy taneczne, tak jak kiedyś. Nie ma tylko przyjaciół. Dziewczyna marzy o dobrym laptopie, który ułatwi jej kontakt z otoczeniem, ponieważ jest bardzo samotna.

Gra Monopol z kartą kredytową

Sandra od dziecka uwielbia „Monopoly”. Gra w to gdy ma tylko wolną chwilę. Sandra jest już wprawioną graczką i chciałaby mieć Monopoly z  kartą kredytową.