Dziecięce fantazje

Lol
Imię dziecka:
Daria
Wiek:
24
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Choroba:

mukowiscydoza

Daria choruje na mukowiscydozę, ale dopiero gdy miała 10 lat choroba została potwierdzona. Daria skarży się na silne bóle brzucha. Ma powiększoną wątrobę. Bardzo schudła. Daria cały czas musi przyjmować inhalacje, leki. Na stałe już ma też antybiotyk. Samopoczucie Darii jest często złe. Mimo swojej choroby jest osobą bardzo towarzyską. Ma również wiele pasji, a jedną z nich jest fotografia. 

Lustrzanka cyfrowa

Daria bardzo lubi malować, robić szkice. Szkoła do której chodzi wspiera ją w działaniach i wystawia jej prace. Daria też wstawia swoje prace na portale społecznościowe. Bardzo by chciała aby jej zdjęcia prac miały jak najlepszą jakość. Do tego właśnie Daria potrzebuje lustrzanki. Taki aparat pozwoli jej robić zdjęcia dobrej jakości oraz pozwoli jej rozwinąć swoje pasje. Dzięki niemu zapomni choć na chwile o chorobie. 

Laptop

Daria nie ma w domu żadnego komputera. Aby sprawdzić coś w Internecie musi robić to w telefonie. Jej fantazją jest laptop aby móc przerabiać swoje zdjęcia. Taki laptop będzie też bardzo pomocny w nauce.