Dziecięce fantazje

Dscf7096
Imię dziecka:
Magdalena
Wiek:
13
Województwo:
małopolskie
Choroba:

guz mózgu

Magda zachorowała jesienią ubiegłego roku. Wszystko zaczęło się od zaburzeń równowagi, wymiotów. Przez pół roku lekarze zbywali ją i rodziców, nie zauważyli niczego niepokojącego. Aż do czasu kiedy miała zrobione badanie dna oka… wtedy okazało się, że dziewczynka ma guza mózgu. Teraz Magda jest już po dwóch operacjach. Podczas jednej z nich miała zoperowane torbiele, które zagrażały jej życiu. Dziewczynka przeszła cykl 10 chemioterapii, które nie przyniosły żadnej poprawy. Nowotwór nie zareagował. Dziewczynka nie chodzi, ma zachwianą równowagę. Dodatkowo ma uszkodzony wzrok. Przez swoją chorobę Magda jest nerwowa i pobudzona. 

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Magda niemal cały czas spędza w domu lub w szpitalu. Często jest osłabiona, nie ma sił na zabawę. Dziewczynka marzy o własnym telewizorze. Dzięki niemu  mogłaby oglądać ulubione programy o koniach leżąc w łóżku. Telewizor będzie dla niej doskonałym źródłem rozrywki.

Dywan i zabawki FANTAZJA SPEŁNIONA

Magda ma nauczanie indywidualne. Marzy o ładnym wyglądzie swojego pokoju. Dlatego chciałaby dostać nowy dywan oraz zabawki.