Dziecięce fantazje

20121012312
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
11
Województwo:
małopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Kacper zachorował zimą tego 2014. Wszystko zaczęło się od osłabienia, wybroczyn, bólów stawowych, gorączki. Lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę limfoblastyczną. Chłopiec przyjmuje chemioterapię dożylną i doustną. 

Plac zabaw

Kacper, jak każde małe dziecko lubi się bawić. Najchętniej spędzałby czas na placu zabaw. Niestety, ze względu na przyjmowanie silnej chemii, organizm chłopca jest zupełnie pozbawiony odporności. Kacper nie może kontaktować się z dziećmi, nie może narażać się na infekcje, ponieważ nawet drobna może być dla niego groźna. Dlatego marzeniem chłopca jest własny plac zabaw, na którym będzie zjeżdżalnia, huśtawka i piaskownica. Na placu zabaw Kacper będzie mógł aktywnie spędzać czas i bawić się ze swoją 2-letnią siostrzyczką Julcią.

Czerwony pociąg z klocków Lego

Kacper jest wielkim fanem klocków. Lubi budować, tworzyć, konstruować. Chłopiec interesuje się też dużymi maszynami budowlanymi oraz w ogóle dużymi pojazdami. W swoim pragnieniu połączył obie interesujące go dziedziny. Marzeniem chłopca jest czerwony pociąg z klocków Lego.