Dziecięce fantazje

10704116-581946591927453-5684403151975390952-n
Imię dziecka:
Monika
Wiek:
22
Województwo:
zachodniopomorskie
Choroba:

nowotwór złośliwy tkanki łącznej i miękkiej

Mama Moniki siedem lat jeździła z córką po lekarzach.  Monika skarżyła się na ból prawego nadgarstka. Niestety lekarze zbywali dziewczynę. Twierdzili, że się nic nie dzieje, a Monika wymyśla ból. Po wielu wizytach, udało się Monice trafić na lekarza, który jej pomógł. Dziewczyna przeszła operację prawego nadgarstka, miała unieruchomioną rękę. Dwa miesiące po zabiegu, została postawiona diagnoza - nowotwór złośliwy tkanki łącznej i miękkiej, kończyny górnej prawej łącznie z barkiem. 

Profesjonalne kosmetyki i pędzle do makijażu FANTAZJA SPEŁNIONA

Monika interesuje się makijażem i kosmetykami. Lubi się malować i malować swoje koleżanki. Marzeniem dziewczyny jest dostać dużą paczkę profesjonalnych i dobrych kosmetyków, wraz z pędzlami do makijażu. Taki prezent pozwoli Monice rozwijać jej pasję jaką jest makijaż. 

Lustrzanka FANTAZJA SPEŁNIONA

Monika lubi robić zdjęcia. Fotografuje swoje makijaże, widoki, cały otaczający ją świat. Dziewczyna ma aparat, ale jest to zwykła cyfrówka, która nie daje takich możliwości jakie dawałaby lustrzanka. Dlatego marzeniem Moniki jest lustrzanka. Jej ulubioną marką jest Nikon, ale może być to też aparat innej firmy. Taki prezent pozwoli dziewczynie robić jeszcze piękniejsze zdjęcia oraz wniesie wiele radości w życiu nastolatki.