Dziecięce fantazje

10634213-722291194508677-1591259869-n
Imię dziecka:
Joanna
Wiek:
20
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

zwężenie pnia trzewnego

U Asi  zwężenie pnia trzewnego zdiagnozowano latem 2013 roku. Jest to choroba nieuleczalna, zagrażająca życiu dziecka. Dziewczynka jest żywiona pozajelitowo codziennie  przez 14 godzin. W swoim życiu przeszła już dwie operacje, resekcję jelita cienkiego do długości jedynie 15 cm oraz transplantację lewej nerki. Niestety  po każdej z tej operacji Asia miała bardzo silne bóle brzucha i wrzody. Dziewczynka ma zwężone tętnice w brzuchu i zwężone tętnice nerkowe.  Dodatkowo Asia ma nadciśnienie tętnicze i niedobór masy ciała i wzrostu. Dziewczynka jest pod stałą kontrolą lekarzy. Asia jest bardzo pogodnym dzieckiem. Chwile załamania ma już za sobą. Pogodziła się z chorobą i stara się optymistycznie patrzeć w przyszłość. 

iPhone 5S

Marzeniem Asi jest iPhone 5S. Dzięki telefonowi, dziewczynka będzie w stałym kontakcie z rodzeństwem, które już wyprowadziło się z domu rodzinnego oraz z przyjaciółmi. Ten nowoczesny smartfon będzie stanowił świetne źródło rozrywki dla dziewczynki.

The Sims 4 i dodatki do The Sims 3

Asia dużo czasu spędza przed komputerem. Gra na nim w swoją ulubioną grę The Sims. Marzeniem dziewczynki jest najnowsza wersja tej popularnej gry oraz dodatki do poprzedniej wersji The Sims 3. Taki prezent wniesie wiele radości w życie Asi.