Dziecięce fantazje

Dscn4078
Imię dziecka:
Marek
Wiek:
21
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

dystrofia mięśniowa Duchenne’a

Marek od urodzenia choruje na genetyczną i nieuleczalną chorobę dystrofię mięśniową Duchenne’a. Od 8 lat chłopiec nie może chodzić i porusza się na wózku inwalidzkim. 

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

Marek jest wielkim fanem elektroniki. Lubi majsterkować. Marzeniem chłopaka jest smartfon. Jego wymarzonym modelem jest Sony Xperia Z3. Marka ucieszyłyby też akcesoria do wymarzonego telefonu np. słuchawki czy etui. Taki prezent będzie doskonałą formą rozrywki w czterech ścianach domu oraz ułatwi kontakt z rówieśnikami czy też da możliwość skorzystania z Internetu. 

Wyjazd na mecz FC Barcelona

Marek jest zapalonym kibicem piłki nożnej. Jego ulubioną drużyną jest FC Barcelona. Fantazją Marka jest obejrzeć na żywo mecz swojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Taki mecz dostarczy Markowi niezapomnianych przeżyć i wrażeń oraz doda sił do dalszej walki z chorobą. 

Autograf Messiego

Marek pragnie też dostać autograf od swojego guru wśród piłkarzy Messiego. Zawodnik ten jest niedoścignionym wzorem dla chłopca i mimo że Marek nigdy nie stanie na murawie boiska, to sukcesy Messiego dodają chłopcu sił do przezwyciężania codziennych trudności.