Dziecięce fantazje

1-162
Imię dziecka:
Szczepan
Wiek:
9
Województwo:
małopolskie
Choroba:

hemofilia B postać ciężka

Szczepan urodził się jako wcześniak. Chwilę po urodzeniu zachorował na sepsę. Gdy skończył 3 tygodnie zdiagnozowano u niego hemofilię typu B. Objawia się częstymi, bardzo bolesnymi wylewami krwi do stawów, mięśni, podskórnych oraz do organów wewnętrznych. 

Tablet Mio lub Overmax

Szczepan jest wielkim miłośnikiem wszelkiego rodzaju gier. W każdej wolnej chwili gra na telefonach rodziców. Dlatego marzeniem Szczepana jest tablet Mio lub Overmax dla małych dzieci. Taki prezent dostarczy chłopcu wiele radości oraz będzie doskonałą odskocznią od problemów dnia codziennego.

Trampolina ogrodowa FANTAZJA SPEŁNIONA

Szczepan kocha skakać. Skacze wszędzie, najczęściej na łóżku. Marzeniem chłopca jest trampolina ogrodowa. Na trampolinie Szczepan będzie mógł szaleć ile ma tylko sił w nogach. 

Zabawki z Kubusiem Puchatkiem FANTAZJA SPEŁNIONA

Szczepan uwielbia Kubusia Puchatka. Fantazją chłopca jest wyposażenie pokoju z wizerunkiem swojego ulubionego bohatera np. lampa z Kubusiem, pościel, naklejki na ścianę.  Przy takich dodatkach Szczepan poczuje się lepiej, a uśmiech z twarzy chłopca nie zniknie przez długi czas.