Dziecięce fantazje

Hanna szychowska
Imię dziecka:
Hanna
Wiek:
9
Województwo:
dolnośląskie
Choroba:

neuroblastoma

Hania została zdiagnozowana jesienią 2014 roku. Nowotwór zajął nadnercze oraz okolicę przykręgosłupową. Początkowo dziewczynce dawano jedynie 30% szans na przeżycie. Hania przeszła już dwie bardzo skomplikowane operacje (lewe nadnercze musiało zostać usunięte), chemioterapię oraz radioterapię. Wiele tygodni leżała na OIOM-ie. Walka nie jest jeszcze zakończona. Dziewczynka nadal przyjmuje chemię, która niestety powoduje, że jej skóra schodzi płatami, czemu towarzyszy nieustający ból. Hania mimo że nie ma jeszcze nawet 4 latek, jest niezwykle dzielną i rozsądną pacjentką, bez protestów poddaje się wszystkim 

Auto na akumulator FANTAZJA SPEŁNIONA

Hania to fanka motoryzacji, dlatego jej marzeniem jest posiadanie własnego samochodu na akumulator. Taki prezent sprawi młodej pasjonatce szybkich pojazdów wielką radość! 

Klocki magnetyczne

Hania uwielbia zabawy umysłowe, lepienie z ciastoliny i wszelkiego rodzaju klocki.  Marzą jej się szczególnie klocki magnetyczne. Z pewnością zapewnią dziewczynce doskonałą zabawę w domu (Hania nie może na razie wychodzić na słońce ze względu na powikłania skórne) oraz pomogą rozwijać jej umiejętności manualne i umysłowe.

Klocki Lego Friends

Trzecim wielkim marzeniem Hani jest zestaw klocków Lego Friends – Jacht. Klocki urozmaicą codzienną zabawę, rozwiną wyobraźnię dziewczynki i pozwolą przenieść się w świat oceanicznej przygody!