Dziecięce fantazje

Wiktoria kubicka 15 l.
Imię dziecka:
Wiktoria
Wiek:
20
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

guz móżdżku

Pierwsze objawy choroby Wiktorii były niepozorne – bóle głowy oraz nawracające infekcje. Potem jednak pojawił się także ból twarzy, zaburzenia równowagi, kłopoty z chodzeniem. Po serii konsultacji i badań u dziewczynki zdiagnozowano glejaka wielopostaciowego. Guz umiejscowił się w móżdżku naciekając na pień mózgu i powodując obwodowe porażenie. Operacyjne wycięcie guza nie było możliwe, dlatego włączono leczenie radio i chemioterapią.

Smartfon

Wiktoria marzy o nowoczesnym smartfonie. Najbardziej ucieszyłby ją Sony Xperia Z3 Compact. Rodzina ze względu na trudną sytuację finansową oraz koszty związane z chorobą dziewczynki nie może sobie pozwolić na taki prezent. Wiktoria ma przed sobą jeszcze długą walkę z rakiem, a nowy telefon z pewnością umiliłby jej ten ciężki czas i złagodził cierpienie.

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem Wiktorii jest rower. Nastolatka uwielbia długie wyprawy rowerowe - jest to dla niej najlepsza forma relaksu. Kiedyś przepadała za jazdą na skuterze, ale niestety jeszcze długo nie będzie mogła na niego wsiąść. Właśnie dlatego marzy o rowerze, który byłby dla niej bezpieczniejszy i który pozwoliłby jej brać udział w rodzinnych wycieczkach i wypadach z przyjaciółmi.