Dziecięce fantazje

Katarzyna Borko 17 l.
Imię dziecka:
Katarzyna
Wiek:
22
Województwo:
podlaskie
Choroba:

mięsak tkanek miękkich

Choroba zaatakowała Kasię w 2013 roku. Nikt się nie spodziewał, że przyczyną przeciągającego się złego samopoczucia dziewczyny jest nowotwór tkanek miękkich. Guza wykryto w obrębie miednicy mniejszej. Nie dało się go usunąć w całości, dlatego po operacji zastosowano bardzo silne naświetlania oraz chemioterapię. Przez parę miesięcy Kasia praktycznie nie wstawała z łóżka. Po tak agresywnym leczeniu pojawiło się też wiele powikłań – chore nerki, pęcherz, problemy z chodzeniem. Dziewczynie potrzebna będzie intensywna rehabilitacja.

Zakupy FANTAZJA SPEŁNIONA

Kasia to prawdziwy mol książkowy! Uwielbia czytać i przeznacza na tę czynność każdą wolną chwilę. Kocha zapach nowych książek, które pochłania w ogromnych ilościach. Właśnie dlatego marzy o wielkich zakupach w księgarni. Dodatkowo chciałaby też mieć możliwość kupienia nowych ubrań, bo jak większość nastolatek pragnie wyglądać ładnie i modnie.

Łóżko FANTAZJA SPEŁNIONA

Kasia ma 17 lat, a ciągle śpi w dziecięcym łóżku, z którego już dawno wyrosła. Marzy jej się nowe, duże, wygodne łóżko, w którym mogłaby się cała wyciągnąć i wreszcie porządnie się wyspać. W okresie rekonwalescencji komfort wypoczynku jest dla niej bardzo ważny.

Telewizor z zakrzywionym ekranem