Dziecięce fantazje

Fabian noske 7 l..JPG
Imię dziecka:
Fabian
Wiek:
12
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Choroba:

guz mózgu

W 2013 roku Fabianek zaczął cierpieć na potworne bóle głowy oraz wymiotować. Po badaniu tomograficznym wykryto u niego guza mózgu, który mierzył 7 cm i bezpośrednio zagrażał jego życiu. Przeprowadzono operację usunięcia guza, jednak po roku wystąpił nawrót choroby. Tym razem operacja nie wystarczyła i chłopiec przeszedł kilka bloków agresywnej chemioterapii oraz został poddany naświetlaniom. Przed nim kolejne cykle chemii.

Telefon dotykowy FANTAZJA SPEŁNIONA

Fabianek jest chłopcem wesołym, uśmiechniętym i koleżeńskim. Uwielbia inne dzieci, a one lubią jego. W szpitalu ma wielu kolegów, jednak nie są oni w stanie zastąpić mu ukochanego starszego brata. Fabian marzy o własnym telefonie dotykowym, dzięki któremu mógłby pokonać tęsknotę i kontaktować się z bratem, kiedy tylko tego zapragnie.

Konsola Xbox Kinect FANTAZJA SPEŁNIONA

Ze względu na chorobę oraz obniżoną odporność Fabian bardzo rzadko przebywa wśród rówieśników i poza szpitalem lub domem. Dlatego jego marzeniem jest konsola xbox, dzięki której mógłby aktywnie i radośnie spędzać czas w domu grając ze swoim bratem. Możliwości konsoli Fabian poznał w szpitalu i od tamtej pory marzy o posiadaniu takiej w domu. Konsola byłaby nie tylko super rozrywką, ale także formą rehabilitacji. 

Gadżety Hot Wheels FANTAZJA SPEŁNIONA

Fabianek pasjonuje się autami oraz torami Hot Wheels tworząc niecodzienne wyścigi. Ucieszyłyby go dowolne gadżety z serii Hot Wheels. Zabawa nimi byłaby urozmaiceniem długich godzin spędzanych w czterech ścianach.