Dziecięce fantazje

Bartosz wiacek 5 l.
Imię dziecka:
Bartek
Wiek:
10
Województwo:
podkarpackie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Droga Bartka i jego rodziny od momentu pojawienia się pierwszych niepokojących objawów do postawienia diagnozy była długa i trudna. Lekarze bagatelizowali wszystkie dolegliwości chłopca, takie jak: bóle brzucha, gorączka, brak apetytu, osłabienie i apatia, wybroczyny. Rodzice chodzili z nim od specjalisty do specjalisty przez wiele miesięcy. Ogromnie się martwili, ale za każdym razem odsyłano ich z kwitkiem. Kiedy w końcu jesienią 2013 roku usłyszeli, że Bartuś cierpi na białaczkę limfoblastyczną, byli przerażeni. Nie podejrzewali, że jest aż tak źle. Nic nie wiedzieli o chorobie... Przez rok chłopiec przebywał prawie non stop w szpitalu i poddawany był chemioterapii.

Rower FANTAZJA SPEŁNIONA

Bartek mimo ciężkich doświadczeń kipi energią i chęcią życia. Najbardziej na świecie lubi jeździć na wszystkim co ma kółka – na rowerku, traktorku, hulajnodze. Marzy mu się „dorosły” dwukołowy rower z przerzutkami. Prawdopodobnie kiedy na niego wsiądzie i popędzi przed siebie, nie będzie go już można zatrzymać. Taki prezent to byłby szczyt szczęścia dla Bartka!

Zjeżdżalnia

Bartek marzy też o dużej zjeżdżalni, bo ta, którą mają w ogrodzie, jest już od dawna za mała. Ponieważ chłopiec wprost przepada za towarzystwem innych dzieci i nie lubi bawić się sam, chciałby zaprosić wszystkich okolicznych rówieśników i wspólnie szaleć na zjeżdżalni. To by dopiero była zabawa!