Dziecięce fantazje

Agata sidor 12 l.
Imię dziecka:
Agata
Wiek:
17
Województwo:
lubelskie
Choroba:

nowotwór mózgu


W grudniu 2013 roku u Agatki wykryto nowotwór mózgu IV stopnia. Guz był bardzo złośliwy i umiejscowił się w płacie potylicznym. Dawał takie objawy jak: wymioty, bóle głowy i nóg, utrata apetytu, spadek wagi. Wcześniej dziewczynka praktycznie nigdy nie chorowała. Po postawieniu diagnozy okazało się, że potrzebna jest natychmiastowa operacja, a następnie radioterapia i kolejne bloki chemioterapii. Niestety już dwukrotnie pojawiło się powikłanie w postaci niebezpiecznego obrzęku mózgu.

Zegarek SmartWatch

Agatka jest bardzo aktywną dziewczynką o sportowych uzdolnieniach. Marzy jej się nowoczesny zegarek pozwalający komunikować się z telefonem oraz monitorować własną aktywność. Agata lubi sport, dlatego taki zegarek pomógłby jej na bieżąco śledzić osiągane rezultaty. Jej upragniony model to Sony SmartWatch 3.

Aparat fotograficzny

Drugim marzeniem Agatki jest aparat fotograficzny. Dziewczynka oprócz talentu sportowego ma także duszę artystki. Wypatrzyła sobie najmniejszy na świecie model aparatu – Sony DSC-HX50, który byłby idealny do zabierania w podróże i do robienia zdjęć w zbliżeniu. Dziewczynka chciałaby uwiecznić na zdjęciach wszystkie piękne i ważne w jej życiu chwile.

Walkie Talkie

Ostatnim marzeniem Agaty jest urządzenie walkie-talkie Motorola TLKR T80. Taka krótkofalówka zapewni wspaniałą zabawę na wspólnych wypadach z rodziną bądź przyjaciółmi, szczególnie tam gdzie zwykły telefon może nie mieć zasięgu.