Dziecięce fantazje

Weronika Matwij 15 l.
Imię dziecka:
Weronika
Wiek:
20
Województwo:
lubelskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna


Pierwszymi niepokojącymi objawami, które pojawiły się u Weroniki były krwotoki z nosa, osłabienie oraz siniaki tworzące się na całym ciele, nawet na twarzy. Początkowo lekarz dziewczynki zlekceważył symptomy i stwierdził, że przyczyną jest anemia. Z Weroniką było jednak coraz gorzej, aż w końcu trafiła do szpitala, gdzie zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. Od tej pory przyjmuje chemię i praktycznie cały czas przebywa na oddziale.

Laptop

Weronika jest osobą niezwykle towarzyską i koleżeńską. Wśród rówieśników jest bardzo lubiana. Koledzy do tego stopnia martwią się jej stanem zdrowia, że to ona pociesza ich, a nie odwrotnie. Dziewczyna marzy o laptopie, dzięki któremu będzie mogła być w stałym kontakcie z przyjaciółmi i codziennie z nimi rozmawiać na skypie bądź facebooku. Da jej to wiele siły do dalszej walki.

Lustrzanka FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem Weroniki jest dowolna lustrzanka. Dziewczyna ma artystyczną duszę i uwielbia robić zdjęcia. Bardzo by chciała rozwijać swoją pasję i doskonalić technikę.