Dziecięce fantazje

Adam krych
Imię dziecka:
Adam
Wiek:
21
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

guz mózgu

Choroba Adasia zaczęła dawać objawy pod koniec 2013 roku. Chłopiec wymiotował, kręciło mu się w głowie i nie był w stanie uprawiać sportów tak jak do tej pory. Zdiagnozowano u niego guza mózgu. Bardzo szybko przeprowadzano operację, po której przez kilka miesięcy Adaś leżał bezwładny i mógł tylko mrugać oczami. Na szczęście udało się go wyprowadzić z ciężkiego stanu, ale przed sobą miał jeszcze 1,5-roczną chemioterapię i rehabilitację. Do tej pory chodzi jeszcze o kuli.

Aparat fotograficzny

W związku z chorobą Adam musiał zrezygnować z wielu swoich pasji i dotychczasowych aktywności. Postanowił jednak, że się nie podda i nie pozwoli, żeby rak zdominował całe jego życie. Znalazł sobie nowe hobby, którym jest fotografia. Chłopiec marzy o własnym aparacie fotograficznym Sony, dzięki któremu mógłby robić profesjonalne zdjęcia i zatrzymywać wszystkie ulotne chwile.

Gra FIFA 16

Adam jest wielkim fanem piłki nożnej. Przed chorobą sam intensywnie trenował, ale niestety teraz pozostaje mu być tylko wiernym kibicem jego ukochanej drużyny – Lecha Poznań. Chłopiec tęskni za sportem, dlatego marzy o grze Fifa 16, dzięki której wirtualnie będzie znowu na boisku i znowu poczuje się jak prawdziwy piłkarz.