Dziecięce fantazje

Dominik Wilhelm
Imię dziecka:
Dominik
Wiek:
15
Województwo:
opolskie
Choroba:

guz mózgu

Dominik pierwszy raz zachorował na raka, kiedy miał 3 latka. Lekarze długo szukali przyczyny jego złego stanu i dopiero po kilku miesiącach okazało się, że chłopiec ma guza mózgu. Przeszedł operację, naświetlania oraz chemioterapię, ale niestety po kilku latach nowotwór powrócił. I tym razem udało się go pokonać, ale bardzo szybko guzy ponownie odrosły. Dominik leczony był już wszystkimi możliwymi rodzajami chemii, które wyjątkowo ciężko znosi. Niestety rokowania są bardzo złe.

Wizyta na planie serialu „Rodzinka.pl”

Dominik wprost przepada za serialem „Rodzinka.pl”. Do tej pory nie przegapił żadnego odcinka, a nawet potrafi oglądać je po kilka razy. Serial ogląda razem z całą rodziną i sprawia mu to ogromną przyjemności. Chłopiec ma jedno, jedyne największe marzenie – chciałby znaleźć się na planie „Rodzinki.pl”, zobaczyć dom, gdzie odbywają się nagrania i poznać wszystkich aktorów. To by dopiero było szczęście!

Pociąg towarowy Lego City

Dominik ma jedną wielką pasję - konstruowanie pojazdów z klocków Lego. Nasz mały majsterkowicz być może zostanie w przyszłości inżynierem! Na razie marzy o zestawie klocków Lego z pociągiem towarowym. Wyśniony prezent sprwiłby mu ogromną radość!