Dziecięce fantazje

ZN
Imię dziecka:
Zofia
Wiek:
9
Województwo:
warmińsko-mazurskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Pod koniec 2014 roku Zosia zaczęła marnieć w oczach. Była apatyczna, narzekała na ból nóżek i ciągle leżała. Wkrótce okazało się, że ma dramatycznie niski poziom hemoglobiny, a zaraz potem, że przyczyną jest ostra białaczka limfoblastyczna. Dziewczynkę poddano leczeniu chemioterapią, a także sterydami. Zosia bardzo schudła i przez miesiąc praktycznie nic nie mówiła. W wyniku długotrwałego leżenia oraz powikłań związanych z przyjmowaną chemią, pojawiły się także problemy z poruszaniem się, dlatego dziewczynka wymaga intensywnej rehabilitacji.

Zamek księżniczki

Zosia chciałaby być księżniczką, dlatego marzy o dużym namiocie-domku przypominający zamek prawdziwej królewny. Taki śliczny namiot w bajecznej różowej kolorystyce z pewnością zachwyci dziewczynkę i spełni jej marzenie o własnym pałacu z bajki!

Domek z zjeżdzalnią

Drugim marzeniem Zosi jest domek ze zjeżdzalnią. Dziewczynka z powodu chemioterapii ma bardzo niską odporność i nie może odwiedzać zatłoczonych placów zabaw, dlatego własny bezpieczny domek ze zjeżdzalnią byłby idealnym rozwiązaniem i świetną okazją do zabawy w przydomowym ogródku.