Dziecięce fantazje

Kamil D
Imię dziecka:
Kamil
Wiek:
7
Województwo:
mazowieckie
Choroba:

wada serca

Przez pierwsze 4 miesiące życia nic nie wskazywało, że Kamil jest chory. Niepokojące objawy zauważył pediatra podczas jednego z pierwszych szczepień. Gdy chłopiec trafił do kardiologa jego tętno wynosiło 250, istniało poważne ryzyko zawału. Małego Kamilka karetką przewieziono na lotnisko a następnie helikopterem do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Dwa tygodnie chłopiec spędził na intensywnej terapii, postawiono też diagnozę - ustawiczny częstoskurcz przedsionkowy, przedsionkowe zaburzenia rytmu i kardiomiopatia tachyarytmiczna. Kamilek przyjmuje mnóstwo leków, w tym jeden sprowadzany z Niemiec. Wciąż modyfikowane jest też ich dawkowanie, najmniejsza bowiem infekcja sprawia, że leki nie działają jak powinny.

Zabawki i ubrania FANTAZJA SPEŁNIONA

Leczenie Kamila jest niezwykle kosztowne. Jakby tego było nie dość o życie walczy jego młodszy braciszek. Rodzice przeznaczają wszystkie środki na leczenie synów. Nawet zakup tak podstawowych rzeczy jak ubrania czy zabawki dla chłopców jest dla nich często nie lada wyzwaniem. Kamil uwielbia klocki i samochodziki, w każdym możliwym wydaniu..

Telewizor + odtwarzacz dvd FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem Kamilka i jego brata jest telewizor i odtwarzacz dvd, dzięki którym mogliby się przenosić do magicznego świata ulubionych bajek.