Dziecięce fantazje

KR
Imię dziecka:
Kacper
Wiek:
9
Województwo:
świętokrzyskie
Choroba:

chłoniak śródpiersia

Kacper trafił do szpitala we wrześniu 2015 roku z dusznościami i w bardzo ciężkim stanie. W dniu, w którym rodzice usłyszeli straszną diagnozę, Kacperkowi urodził się wymarzony braciszek. Ogromny smutek i przerażenie przeplatało się z radością. U chłopca zdiagnozowana chłoniaka śródpiersia i od razu wdrożono bardzo silną chemię ze względu na krytyczny stan. Pierwsze dni Kacperek spędził sam na oddziale ratunkowym, gdzie rodzice nie mieli prawa wstępu. Od tej pory prawie non stop przebywa w szpitalu i przyjmuje kolejne bloki chemii, znosi ciężkie i bolesne zabiegi, stresujące badania.

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Kacper najbardziej na świecie marzy, żeby wrócić już na stałe do domu i przytulić ukochanego braciszka. Niestety na razie jest to niemożliwe, dlatego chłopiec chciałby mieć jakąś rozrywkę w długie jesienne i zimowe wieczory spędzane na oddziale. Marzy mu się tablet, który umożliwi kontakt z tatą pracującym za granicą oraz pozwoli zająć myśli czymś przyjemniejszym niż szpitalna rzeczywistość.

Telewizor FANTAZJA SPEŁNIONA

Aby móc grać na konsoli Kacperek potrzebuje telewizora. W swoim pokoiku nie ma odpowiedniego sprzętu, dlatego nowy telewizor byłby idealnym i niezbędnym dopełnieniem do konsoli. Dzięki niemu chłopiec będzie mógł również odpoczywać przy swojej ulubionej bajce – Śwince Peppie.