Dziecięce fantazje

Dawid p.
Imię dziecka:
Dawid
Wiek:
8
Województwo:
lubelskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Dawidek zachorował, kiedy miał zaledwie dwa latka. Zaczęło się od bólu nóżek, ciągłych infekcji, podejrzenia zapalenia opon mózgowych. Wyniki morfologii były prawidłowe, dlatego chłopca leczono głównie środkami przeciwbólowymi i przeciwgorączkowymi. Kiedy jednak stan jego zdrowia się nie poprawiał, przeprowadzono biopsję, która wykazała ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dawidek przez rok przyjmował chemię, a od września 2015 roku jest na leczeniu podtrzymującym w domu.

Zabawki rolnicze FANTAZJA SPEŁNIONA

Dawidek jest chyba największym na świecie fanem traktorów, kombajnów oraz wszelkich maszyn rolniczych. Bawi się tylko i wyłącznie takimi zabawkami, uwielbia książki i gry dotyczące ulubionych sprzętów, wie o nich wszystko i ma ich całą kolekcję. Marzy o powiększeniu swojego gospodarstwa rolnego o kombajn do kukurydzy, traktor, opryskiwacz, kultywator i zgrabiarkę firmy Bruder. Maszyny rolnicze to cały jego świat, który całkowicie go pochłania i daje mnóstwo radości.

Tablet FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem Dawidka jest tablet, na którym mógłby grać w swoje ulubione gry – oczywiście takie, które polegają na uprawianiu pola, pokonywaniu maszynami rolniczymi określonego dystansu i wcielaniu się w prawdziwego traktorzystę. Tablet będzie wspaniałym umilaczem czasu w okresie powolnej rekonwalescencji.