Dziecięce fantazje

Rafal J.
Imię dziecka:
Rafał
Wiek:
12
Województwo:
wielkopolskie
Choroba:

ostra białaczka limfoblastyczna

Kiedy Rafałek miał zaledwie 3 latka, zachorował na białaczkę limfoblastyczną. Przez wiele miesięcy był leczony w szpitalu, a następnie przez rok przyjmował chemię podtrzymującą w domu. Niestety po trzech latach od zakończenia leczenia choroba powróciła. Od sierpnia 2015 roku chłopiec ponownie poddawany jest intensywnej chemioterapii i po raz kolejny walczy o swoje życie i zdrowie. Jego organizm jest mocno nadwyrężony, kości bardzo słabe, wyniki spadają, ale przecież nie da się przechytrzyć chorobie! Nie po tym, co już wycierpiał!

Xbox i gra Minecraft FANTAZJA SPEŁNIONA

Przed chorobą Rafał był dzieckiem, które ani chwili nie mogło usiedzieć w jednym miejscu. Wszędzie było go pełno, uwielbiał ruch i zabawy z rówieśnikami. Obecnie chłopiec jest zamknięty w czterech ścianach, dlatego marzy o konsoli Xbox, która pomogłaby mu się przenieść w wirtualny świat – świat, gdzie nie ma chorób i gdzie wszystko jest możliwe. Idealnym dodatkiem do konsoli byłaby jego ulubiona gra – Minecraft.

Smartfon FANTAZJA SPEŁNIONA

Drugim marzeniem Rafałka jest smart fon, który byłby jego oknem na świat. Dzięki niemu mógłby się kontaktować z rodzicami i siostrą, kiedy jest w szpitalu oraz z kolegami z klasy, z którymi obecnie nie może się widywać. Takie kontakty są dla Rafałka bardzo ważne i dostarczają mu dużo radości i siły do dalszej walki.